Cześć, jestem Magda!


Jestem kosmetologiem i linergistą. Makijaż permanentny stał się moją ogromną pasją. Dlaczego? W obecnych czasach aktualne techniki i metody pigmentacji pozwalają na uzyskanie naturalnego efektu podkreślenia urody. Niesamowite jest to. jak odpowiednio dobrany i wykonany makijaż brwi wpływa na podkreślenie wyglądu twarzy, nadaje świeżości i wyrazistości.

W swojej pracy skupiam się na odkrywaniu Waszych oczekiwań. Dla każdej z Was zaprojektuję brwi indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania, następnie dopasuję brwi do rysów twarzy, wspólnie omówimy każdy szczegół i dopiero wtedy przystąpię do pigmentacji.Takie działania dają mi możliwość sprostać Waszym różnorodnym potrzebom.

Do zobaczenia na zabiegu!

Ombre Brows

1200 zł


Jedna z najpopularniejszych technik pigmentacji brwi na rynku. Brwi po wyłuszczeniu nie będą miały idealnie zarysowanych granic. Dzięki umiejętnemu rozproszeniu pigmentu fronty brwi będą delikatne, a gradacja będzie widoczna od nasady brwi ku górze. Technika ta pozwala na osiągnięcie maksymalnie naturalnego efektu i jest odpowiednia dla każdego typu skóry oraz osób w każdym wieku.

Kontakt

W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny: 

513 911 625