PYTANIA & ODPOWIEDZI


1Subskrybuję Twój kanał YouTube, na którym za darmo dzielisz się swoją wiedzą. Czy płatne treści wzbogacą moje umiejętności?
Kurs Get Ready  to znacznie więcej niż to, co znajdziesz na moim kanale YouTube - to przede wszystkim SYSTEMATYCZNA I KOMPLEKSOWA wiedza, podzielona na poszczególne moduły, które będą doskonałym punktem odniesienia, do którego zawsze będziesz mogła wrócić w dowolnym dla Ciebie momencie. 
2Słyszałam, że kursy online to tylko MARKETING. Czy nie lepiej jest zapisać i wziąć udział w prawdziwym szkoleniu?
Bardzo często ludzie, którzy tak naprawdę nie rozumieją, czym jest MARKETING, używają tego słowa do opisania rzeczy, które cieszą się dużą popularnością. Pierwsza wersja kursu online GET READY, pomimo ogromnej ilości materiałów szkoleniowych, jest dostępna w bardzo dobrej cenie, zależy mi na tym, aby każda linergistka pięknie wykonywała pigmentację, z pełną świadomością i pewnością siebie. Jeśli nie jesteś jeszcze pewna, czy kurs jest dla Ciebie, zapraszam Cię na mój kanał YouTube. Pamiętaj jednak, że ukończenie szkolenia Get Ready jest jednym z wymogów zapisania się na szkolenie stacjonarne w mojej placówce. 
3Jaki jest dokładny program kursu online?
1. Zanim zaczniesz
2. Ołówek
3. Długopis
4. Szybkie przypomnienie
5. Ćwiczenia praktyczne - ruch jednostronny
6. Ćwiczenia praktyczne - upward movement
7. Ćwiczenia praktyczne - ruch wahadłowy
8. Ćwiczenia praktyczne - przejście między segmentami
9. Saturation
10. Czas na brwi - technika segmentowa
11. Czas na brwi - technika delikatnego cieniowania
12. Czas na brwi - makeup-no-makeup - subtelna technika
13. Sięgnij po więcej!
14. Uzyskaj odpowiedni kształt
4Jak długie są filmy z każdego modułu?
Każdy moduł zawiera filmy trwające kilka godzin. Dzięki nim będziesz mogła wykonywać ze mną każde ćwiczenie, powtarzając moje ruchy i kontrolując tempo pracy.
5Co znajdziesz w kursie online?
Szkolenie podzielone jest na moduły, w których znajdziesz filmy dot. danego temat. Każdy moduł zawiera film wprowadzający, który wyjaśnia każde ćwiczenie w czasie rzeczywistym, co pozwoli ci nauczyć się stabilnej i ciągłej pracy.
 • Starannie opracowany program pozwoli Ci krok po kroku monitorować postępy. W specjalnie przygotowanych przez nas listach kontrolnych możesz zapisać wszystkie informacje o praktyce.

 • Dostęp do treści online 24/7. Ćwicz w wolnym czasie! Możesz odtwarzać każdy film w dowolnym momencie! Twój dostęp do kursu jest nieograniczony.

 • Szkolenie podzielone jest na moduły, w których znajdziesz filmy na dany temat. Każdy moduł zawiera film wprowadzający, który wyjaśnia każde ćwiczenie w czasie rzeczywistym, co pozwoli ci nauczyć się stabilnej i ciągłej pracy.
 • Po zakupie szkolenia online masz możliwość zakupu urządzenia w promocyjnej cenie * kod rabatowy znajduje się w materiałach szkoleniowych
 • 6Co zyskujesz dzięki kursowi online?
  1. SEGMENTY

  W ramach kursu „GET READY” nauczę Cię tworzyć brwi bez efektu „zebry”, pracując segment po segmencie, używając jednego z podstawowych ruchów cieniowania. Zrozumiesz wszystkie czynniki wpływające na prawidłowy efekt pigmentacji.


  2. Cieniowanie

  Naucz się tworzyć jednolity, miękki efekt cieniowania z subtelnym przejściem, zachowując odpowiednie proporcje nasycenia.

  3. SUBTLE TECHNIQUE „Make-up-no-make-up”

  Dopracuj swoje umiejętności i naucz się techniki tworzenia brwi bez widocznych, mocno zaznaczonych granic.

  7Czy otrzymam certyfikat?
  Osoby, które kupią kurs online, otrzymają certyfikat w wersji pdf. Certyfikat będzie potwierdzeniem ukończenia kursu online GET READY.
  8Gdzie mogę zakupić szkolenie?
  www.masterclass.osinkowska.com.pl
   

  GET READY

  290 PLN
  • Szkolenie "Get Ready"
  Popular