" Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces! "


Jak co roku zapraszam Was do wzięcia udziału w warsztatach, które organizujemy w całej Polsce. Każdy rok to nowe wyzwania i cele, które sobie stawiamy. Moim celem jest udoskonalenie Twoich umiejętności na tyle, abyś miała możliwość w pełni świadomie, z pewnością siebie tworzyć piękne i naturalne makijaże permanentne, które czasami, mogą być nie lada wyzwaniem.

Wraz z całym zespołem przygotowaliśmy materiały szkoleniowe, które pozwolą Wam na praktykę podczas warsztatów, ale również w domu. Śmiało mogę powiedzieć, że stworzyliśmy „domową wersję Osinkowskiej”. Z doświadczenia wiem, że wiele informacji umyka i nie wszystko jest przez Was zanotowane, dlatego też każdy z workbooków to podręczna książka, w której znajdziecie szczegółowo opisany rysunek wstępny oraz zabieg. Dodatkowo znajdziecie w Nim QR cody, które pozwolą Wam na obejrzenie pełnych zabiegów omawianej techniki.

1Kto może wziąć udział w warsztatach?

Warsztaty skierowane są zarówno do osób początkujących jak i pracujących w zawodzie. Wiele praktykujących linergistek ma duże braki w warsztacie wynikające z niskiej jakości szkoleń w tym źle przygotowanym programie nauczania w rocznych szkołach pigmentacji.

Bez względu na Twój poziom pigmentacji zapraszam Cię na warsztaty podczas których nauczysz się wybranych technik oraz poprawisz swój warsztat.

2Co zapewniamy podczas warsztatów?
 • 40 urządzeń firmy Quantum do użytku uczestniczek

Każda z uczestniczek ma możliwość rezerwacji Quantum. Pamiętaj jednak, że urządzenie jest istotnym elementem Twojej pracy! Jeżeli posiadasz urządzenie na którym na codzień pracujesz, proszę zabierz je na warsztaty. Sprawdzimy czy jest w pełni sprawne! Proszę nie zapomnij również o igłach i dyszach (jeżeli posiadasz urządzenie do akupunktury).

 • igły do urządzenia Quantum
 • Pigmenty do ćwiczeń na skórkach
 • Skórki do ćwiczeń
 • Materiały jednorazowe (rękawiczki nitrylowe i mokre chusteczki)
 • Materiały dydaktyczne (workbook, przybory piśmiennicze, filmy wideo)

3Czy podczas warsztatów odbywają się zajęcia praktyczne?

Podczas warsztatów każda z uczestniczek ma możliwość ćwiczyć na sztucznych skórkach. Ćwiczenia mają na celu wyeliminowanie wszystkich dotychczas popełnianych błędów i skorygowanie ruchu ręki. Przygotowałam dla Was video na którym dokładnie wyjaśniam co ma wpływ na złe efekty pracy, na co powinnyście zwrócić uwagę podczas pigmentacji.

4Czy techniki pigmentacji zostaną zaprezentowane na modelce?

Podczas warsztatów omawiana technika jest zademonstrowana na modelce.

5Czego nauczę się podczas warsztatów OMBRE BROWS?

Ombre Brows to jedna z najbardziej popularnych technik na rynku. Pod tą nazwą kryją się popularne techniki tj. brwi pudrowe, instabrows, starbrows.

Nic się nie martw! W dniu warsztatów porównamy wszystkie techniki oraz porozmawiamy o różnicach pomiędzy ww technikami.

Każda z nich znajdzie swoją zwolenniczkę. Warsztaty z pigmentacji OMBRE BROWS zostały wzbogacone i poszerzone o zagadnienia RYSUNKU. Pokażę Wam, jak w szybki i łatwy sposób narysować brwi pasujące do urody Waszej klientki. Pamiętajmy, że diabeł tkwi w szczególe, a rysunek jest jednym z najważniejszych etapów pigmentacji.

Warsztaty to nie tylko suche prelekcje i wykłady, ale wzajemna wymiana doświadczeń i dyskusje dotyczące danego tematu. Nie ma pytań, które pozostają bez odpowiedzi.

Każdą prezentacje przechodzimy “Śladem klientki“. Prezentacje to autorskie programy szkoleniowe przygotowane przez zespół OSINO. Dokładamy starań, aby program był coraz lepszy , doskonalimy go i dostosowujemy do waszych potrzeb. Zależy mi, aby udział w warsztatach pozwolił każdej z Was podnieść poziom wiedzy o pigmentacji oraz wyeliminować błędy, które nie pozwalają na osiągniecie satysfakcjonujących efektów zabiegu - bezpośrednio po nim, jak również po wygojeniu. Zrozumienie „piramidy pigmentacji” jest jednym z najbardziej kluczowych elementów w pracy linergisty.

6Czego nauczę się podczas warsztatów SMUDGE-PROOF LIPS?

Jak wiele z Was odkłada w czasie praktykę z pigmentacji ust po tym jak zraziłyście się do niej na swoim pierwszym szkoleniu?

Klientka dzwoni, zapisuje się na zabieg, a Wy dzień przed wizytą nie możecie spać, myślicie o tym, że zabieg będzie dla klientki bolesny, że nie zdążycie wykonać rysunku, a usta będą sinieć po czym nic nie zostanie. Obiecuję, że podczas warsztatów “odczaruję” pigmentacje ust i pokochacie ją tak samo jak ja!

Ile klientek, tyle czerwieni wargowych. Podczas warsztatów porozmawiamy o wszystkich aspektach pigmentacji ust, perfekcyjnym rysunku, doborze pigmentu, przeciwskazaniach zabiegowych i wielu innych rzeczach które mają wpływ na piękny finalny efekt pigmentacji, oraz zadowolenie klientki.

7Jak mogę się zapisać?

KROK 1

Wpłata zadatku na polskie konto

QUANTUM Filip Drążkiewicz
INTELIGO 50 1020 5558 1111 1904 8220 0097

Przelew zagraniczny
Bank Inteligo
SWIFT: BPKOPLPW
Numer rachunku:
50 1020 5558 1111 1904 8220 0097
IBAN: PL + numer rachunku

Zadatek w wysokości: 200 zł

WAŻNE!

W tytule bardzo proszę wpisać:
imię + nazwisko, miejsce warsztatów! + data! + numer telefonu


KROK 2

Potwierdzenie przelewu bardzo proszę przesłać do nas na adres warsztaty@osinkowska.com.pl

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

8Czy zadatek jest wymagany?

Zadatek jest gwarancją rezerwacji miejsca. Prosimy o przemyślane decyzje. W momencie rezygnacji z udziału, zadatek jest bezzwrotny.

9Ile kosztuje udział w warsztatach?

Technika Ilość dni Zadatek* Koszt netto
Warsztaty trenerskie 1 200 zł 1500 zł
Ombre Brows 1 200 zł 790 zł
Smudge-proof Lips 1 200 zł 790 zł
Ombre Brows & Smudge-proof Lips 2 200 zł 1150 zł

* Prosimy o przemyślane decyzje bowiem w celu rezerwacji miejsca wymagana jest wpłata zadatku. W momencie rezygnacji z udziału w warsztatach zadatek nie jest zwracany.

10Czy otrzymam certyfikat?

Każda z uczestniczek otrzyma certyfikat.

Certyfikaty rozdawane są podczas rejestracji.

11Co powinnam zabrać ze sobą na warsztaty?

Jeżeli nie zarezerwowałaś urządzenia Quantum, proszę o zabranie urządzenia do makijażu permanentnego oraz kilku sztuk igieł 1RL (igły jedynki - grubość igły nie ma znaczenia)

Osoby pracujące na akupunkturze proszone są o zabranie dziobów do urządzeń.

Przed wyjściem z domu sprawdźcie czy nie zapomniałyście zasilaczy do urządzeń.

12Jaka jest lokalizacja warsztatów?

Dokładny adres warsztatów każda z uczestniczek otrzyma do 7 dni przez planowanym spotkaniem.

13Czym się różni szkolenie od warsztatów?

Podczas warsztatów materiały dydaktyczne, prezentacja, omawiane tematy są przygotowane na najwyższym z możliwych poziomów. Spotkanie ma na celu odświeżenie, uporządkowanie wiedzy z zakresu pigmentacji Ombre Brows/ Smudge Proof Lips. Podczas części praktycznej staram się poświęcić czas każdej z Was podchodzę do każdej z indywidualnie, aby pokazać odpowiedni ruch ręki, skorygować Wasze błędy oraz nakierować na odpowiedni tor. Jednak biorąc pod uwagę liczbę uczestników oraz starannie przygotowany program, nie zawsze mogę podejść do Was w momencie kiedy tego oczekujecie.

Zawsze też zostaje do samego końca- ostatnia wychodzę z sali…. i nigdy nie jest to 18:00 :-)

14Harmonogram zajęć

8:30-9:00
Rejestracja + płatności

9:00-10:00
Certyfikaty i zdjęcia

10:00 – 18:00
Zajęcia warsztatowe, prezentacja i omówienie techniki OMBRE BROWS oraz wszystkich aspektów poprawnej pigmentacji tj. "śladem klientki" zabieg krok po kroku od momentu rezerwacji terminu w salonie wraz z rysunkiem wstępnym..

 • Aspekty poprawnej pigmentacji – diabeł tkwi w szczególe
 • Analiza najczęściej popełnianych błedów
 • OMBRE BROWS – prezentacja techniki i omówienie każdego etapu pigmentacji – omówienie dostępnych na rynku technik pigmentacji – czym się różnią?
 • Poprawny ruch ręki, poprawna pozycja podczas pracy
 • Ustawienie urządzenia, dobór pigmentów
 • Dokumentacja prac – jak poprawnie wykonać zdjęcie pracy

14:00-15:00
Lunch, a przez cały dzień bufet kawowy

8:30-9:00
Rejestracja + płatności

9:00-10:00
Certyfikaty i zdjęcia

10:00 – 18:00
Prezentacja i omówienie techniki SMUDGE-PROOF LIPS oraz wszystkich aspektów poprawnej pigmentacji tj. "śladem klientki" zabieg krok po kroku od momentu rezerwacji terminu w salonie wraz z rysunkiem wstępnym.

 • Aspekty poprawnej pigmentacji – diabeł tkwi w szczególe
 • Analiza najczęściej popełnianych błędów
 • SMUDGE-PROOF LIPS – prezentacja techniki i omówienie każdego etapu pigmentacji
 • Poprawny ruch ręki, poprawna pozycja podczas pracy
 • Ustawienie urządzenia, dobór pigmentów
 • Dokumentacja prac – jak poprawnie wykonać zdjęcie pracy

14:00-15:00
Lunch, a przez cały dzień bufet kawowy

 • Joanna Mąkosa
  "Paula jest naprawdę przesympatyczną, super ciepłą osobą i w bardzo prosty i przystępny sposób przekazuje tą wiedzę, na każdym się skupia, nie jest oceniająca, tu nie ma krytyki, jest merytoryczne podejście"
  Joanna Mąkosa
 • Dominika Bęc
  "Pamiętam jak szukałam pierwszego kursu - szkolenia i zobaczyłam polecający komentarz, że u Ciebie warsztaty to prawdziwa bomba i ogromna dawka wiedzy, lepsza niż na niektórych indywidualnych szkoleniach. Mogę teraz potwierdzić, że Ciebie nigdy dość! Każdy program to coś nowego, każde słowo, każda rada, każdy pokaz umiejętności..."Coś"- co daje nowe możliwości, rozwiązania i zbliża do perfekcji. Dziękuję każdego dnia za to, że Cię spotkałam, że to od Ciebie zaczęłam, że masz kanał YouTube gdzie uczysz jak od początku "eliminować złe nawyki". Gdyby nie Ty nie byłoby mnie... Nic dodać nic ująć... wielkie "DZIĘKUJE" za to, że jesteś!"
  Dominika Bęc
 • Andżelika Mrozowicz
  "Uczestniczyłam już w kilku warsztatach Pauli i z niecierpliwością czekam na kolejne! Kocha ludzi, chce się z nimi dzielić tym na co sama ciężko pracowała, a wiedza i umiejętności są niezaprzeczalne.
  Tu nie ma miejsca na złą energię ♥ #osinoteam daje siłę!"
  Andżelika Mrozowicz
 • Katarzyna Zając
  "Profesjonalna, perfekcyjna, prawdziwa. Rewelacyjna, ciepła osoba o wielkim sercu i pasji do tego co robi. Wielopoziomowy multitalent, począwszy od samych pigmentacji po umiejętność przekazywania wiedzy kursantom, wizerunek czy marketing. Jestem po 4 warsztatach u Pauli - usta, brwi, usta w placówce Pauli oraz włos. I wracam po więcej <3. Polecam każdemu kto szuka bezpiecznych i jednocześnie perfekcyjnych metod dla swojej pracy"
  Katarzyna Zając
 • Ewelina Dubicka
  "Jeśli otaczamy się ludźmi, którzy odnoszą sukcesy, którzy się rozwijają, którzy są pozytywni, którzy koncentrują się na osiągnięciu wyników, którzy nas wspierają, będzie to dla nas wyzwaniem, aby robić więcej i bardziej się dzielić. Jeśli potrafisz otoczyć się ludźmi, którzy nigdy nie pozwolą ci się zatrzymać, masz największy dar, niż ktokolwiek może mieć nadzieję“ Anthony Robbins. Paula Osinkowska Dziękuję za wszystko. Nie przestanę ćwiczyć."
  Ewelina Dubicka
 • Magdalena Wolska
  "Po roku treningów mogę w końcu ogłosić, że zakończyłam kurs rocznej szkoły makijażu permanentnego. To był bardzo trudny rok. Pełny poświęceń i ciężkiej pracy, ale było warto. Permanentny makijaż to moja miłość i prawdziwa pasja. Dziękuję Paulinie Osinkowskiej."
  Magdalena Wolska
 • Bartek Janusz
  "Miałem wykonany makijaż permanentny brwi metodą cienia. Efekt jest fantastyczny! Jako mężczyzna chciałem uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Brwi są podkreślone, ale nie przerysowane. Gorąco polecam."
  Bartek Janusz
  www.bartekjanusz.pl
 •  Nataliya Yeremenko
  "Kiedy ludzie kochają swoją pracę, są szczęśliwi. Kiedy odnoszą sukces, cieszymy się razem z Nimi i czujemy satysfakcję mając możliwość wspólnej pracy. Miałam zaszczyt spotkać się i współpracować z Pauliną Osinkowską, która moim zdaniem jest dziś najbardziej genialnym organizatorem wydarzeń w dziedzinie makijażu permanentnego! Ta delikatna kobieta jest nieskończonym źródłem pozytywnej energii i niewyczerpanym generatorem pomysłów. Mam nadzieję, że będzie ona nadal inspirować nas w przyszłości i że nasza współpraca będzie owocna."
   Nataliya Yeremenko
 • Beata Iwanowska
  „Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się wykonywać makijaż permanentny. Międzynarodowa placówka, świetna atmosfera, doświadczeni i światowi szkoleniowcy, no i przesympatyczna właścicielka. Polecam z czystym sercem. Na pewno tam wrócę!"
  Beata Iwanowska
 • Kinga
  „Jestem zachwycona szkoleniem i podejściem trenerów. Pani Paulina poświęca swoim kursantkom maksimum uwagi i cierpliwie wszystko objaśnia. Już się nie mogę doczekać następnego szkolenia. Gorąco polecam szkolenia podstawowe, jak i doszkolenia dla profesjonalistów!!!"
  Kinga
  Lashlove
parallax background

Relacje filmowe z warsztatów

 

Warszawa


Wrocław