Zobacz co mówią o moich kursach

 • Joanna Mąkosa
  "Paula jest naprawdę przesympatyczną, super ciepłą osobą i w bardzo prosty i przystępny sposób przekazuje tą wiedzę, na każdym się skupia, nie jest oceniająca, tu nie ma krytyki, jest merytoryczne podejście"
  Joanna Mąkosa
 • Andżelika Mrozowicz
  "Uczestniczyłam już w kilku warsztatach Pauli i z niecierpliwością czekam na kolejne! Kocha ludzi, chce się z nimi dzielić tym na co sama ciężko pracowała, a wiedza i umiejętności są niezaprzeczalne.
  Tu nie ma miejsca na złą energię ♥ #osinoteam daje siłę!"
  Andżelika Mrozowicz
 • Katarzyna Zając
  "Profesjonalna, perfekcyjna, prawdziwa. Rewelacyjna, ciepła osoba o wielkim sercu i pasji do tego co robi. Wielopoziomowy multitalent, począwszy od samych pigmentacji po umiejętność przekazywania wiedzy kursantom, wizerunek czy marketing. Jestem po 4 warsztatach u Pauli - usta, brwi, usta w placówce Pauli oraz włos. I wracam po więcej <3. Polecam każdemu kto szuka bezpiecznych i jednocześnie perfekcyjnych metod dla swojej pracy"
  Katarzyna Zając
 • Ewelina Dubicka
  "Jeśli otaczamy się ludźmi, którzy odnoszą sukcesy, którzy się rozwijają, którzy są pozytywni, którzy koncentrują się na osiągnięciu wyników, którzy nas wspierają, będzie to dla nas wyzwaniem, aby robić więcej i bardziej się dzielić. Jeśli potrafisz otoczyć się ludźmi, którzy nigdy nie pozwolą ci się zatrzymać, masz największy dar, niż ktokolwiek może mieć nadzieję“ Anthony Robbins. Paula Osinkowska Dziękuję za wszystko. Nie przestanę ćwiczyć."
  Ewelina Dubicka
 • Magdalena Wolska
  "Po roku treningów mogę w końcu ogłosić, że zakończyłam kurs rocznej szkoły makijażu permanentnego. To był bardzo trudny rok. Pełny poświęceń i ciężkiej pracy, ale było warto. Permanentny makijaż to moja miłość i prawdziwa pasja. Dziękuję Paulinie Osinkowskiej."
  Magdalena Wolska