Jak wyobrażasz sobie permanentne usta? Czy nadal w Twojej głowie kreuje się obraz mocno zarysowanego konturu, często wychodzącego poza czerwień wargową? A może są to usta o mocnym czerwonym lub różowym kolorze, które w żaden sposób nie podkreślają urody właścicielki? Na szczęście te czasy mamy już za sobą!

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez klientki jest pytanie o możliwości jakie mamy, decydując się na makijaż permanentny ust. Czy możemy uzyskać kolor ulubionej szminki, tak, aby już nigdy nie martwić się o poprawianie koloru po jedzeniu czy też piciu?

Decydując się na makijaż permanentny Smudge-proof Lips, powinniśmy dokładnie zapoznać się z całym procesem pigmentacji ust.

Pierwszym etapem poprzedzającym pigmentację jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań, które mogą zdyskwalifikować Nas do zabiegu. Proszę nie zatajaj informacji dot. stanu zdrowia. Poszczególne przeciwwskazania nie znalazły się w karcie bez przyczyny. Zatajenie ich może mieć zły wpływ na pigmentacje oraz efekt końcowy.

Autorska technika „Smudge-proof Lips“ pozwala na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu oraz nadaniu ustom świeżości. Za jej pomocą możemy zmienić naturalny kolor ust bądź też podkreślić dotychczasowy, nadając ustom piękny kształt nie wzmacniając przy tym konturu. Kontur po wyłuszczeniu pięknie wkomponuje się w czerwień wargową. Makijaż permanentny wykonany tą techniką jest odpowiedni dla tych, które nie chcą, aby był on zauważony przez osoby trzecie.

Makijaż permanentny ust nie jest zabiegiem powiększającym usta. Zabieg wykonywany jest w obrębie czerwieni wargowej. Duża asymetria ust, dysproporcja, może być skorygowana tylko i wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej.

ustaprzedustapo

Mocniejsze nasycenie koloru bezpośrednio po zabiegu, obrzęk jest normalną koleją rzeczy, nie należy panikować.

Ważne jest, aby stosować się do zaleceń specjalisty. Pamiętaj, że pielęgnacja po zabiegu jest równie ważna jak sam zabieg. Jeżeli chcesz, aby usta równomiernie się wygoiły, a finalny efekt był satysfakcjonujący zapoznaj się z zaleceniami pozabiegowymi, które znajdziesz niżej na tej stronie.

Dla kogo jest makijaż permanentny ust?

  • Dla kobiet które cenią sobie czas
  • Dla kobiet które chcą zatrzymać efekt szminki na dłużej
  • Dla kobiet które nie są zadowolone z dotychczasowego koloru czerwieni wargowej
  • Dla kobiet które zmagają się z bliznami po opryszczkach
  • Dla kobiet które zmagaja się z problemem medycznym takim jak zajęcza warga
  • Dla kobiet które chcą podkreślić usta

Jak dbać o usta?

Pamiętaj, że zabieg makijażu permanentnego jest zabiegiem inwazyjnym.

Tuż po zabiegu makijażu permanentnego ust może wystąpić obrzęk. Jest to stan przejściowy, który szybko mija (w pierwszej dobie po zabiegu). Usta bezpośrednio po zabiegu są bardziej wyraziste, kolor nasycony. Może wydawać się, że są za mocne. Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy od 20-50% w zależności od koloru pigmentu. Finalny, ostateczny kolor będzie widoczny po 4 tygodniach od dnia pigmentacji.

W dniu zabiegu oraz 3 dni po, należy przyjmować preparat przeciwwirusowy Heviran. Lek należy przyjmować tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Lek wydawany jest na receptę (w aptece dostępny jest bez recepty lek o nazwie Hascovir). Proszę pamiętać, iż mimo przyjmowania leków opryszczka może się pojawić. Przed zabiegiem proszę zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust.

W czasie gojenia ust nie należy: drapać strupków, nakładać produktów kosmetycznych, korzystać z solarium, sauny.

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zapoznaj się z przeciwwskazaniami tutaj.Koszt zabiegu

1500 zł + VAT

Wizyta korekcyjna 6-8 tygodni po 1. zabiegu

200 zł + VAT

Poznaj inne techniki mikropigmentacji