PRASA_thumbnail_JOY

Brwi jak malowaneBrwi to obecnie najważniejszy element makijażu. Od ich kształtu i kolom zależy wyraz całej twarzy. Jeśli twoje włoski są z natury grube, nasycone kolorem i układaj ą się w piękny kształt, jesteś na wygranej pozycji.

PRASA_thumbnail_COSMOPOLITAN

Brwi na miaręBrwi to element twarzy, o którym jest najgłośniej od kilku lat. Na ich temat wypowiadało się tysiące makijażystów, powstało miliony tutoriali w internecie, a drogeryjne półki uginają się od mnogości produktów do ich malowania.

PRASA_Lavie-Photo

KOBIETA PERMANENTNALinergistka, youtuberka, influencerka, szkoleniowiec, redaktorka naczelna magazynu, organizatorka konferencji. Paulina Osinkowska – kobieta, której zależy, aby każda z nas czuła się piękna, pewna siebie i odnosiła sukcesy.

PRASA_KobietaMag-Photo

Paulina Osinkowska – profesjonalna linergistka i influencerka, dzięki której każda kobieta może poczuć się piękna. Poznajcie ją bliżej!Przygodę z makijażem permanentnym rozpoczęła w Londynie, siedem lat temu. Od tamtej pory udało jej się zdziałać w branży beauty naprawdę wiele. Została szkoleniowcem w dziedzinie mikropigmentacji, założyła magazyn „PERMANENT KNOWLEDGE” i zorganizowała pierwszą międzynarodową konferencję PMU w Polsce. Poznajcie bliżej Paulinę Osinkowską – inspirującą i niezwykle aktywną influencerkę, dzięki której każda z nas może poczuć się piękna i pewna siebie!

PRASA_KobietaMag-Photo-copy

Bujne życie brwiTrudno nie ulec szaleństwu #10yearschallenge. Dzięki akcji przypominamy sobie nierzadko urocze, a czasami nieodparcie zabawne zdjęcia sprzed dekady. Włosy zlepione lakierem, ciężki makijaż, opalenizna z solarium. A na pierwszym planie – brwi. Cienkie, bezbarwne i nienaturalne. Zupełnie inne niż łuki AD 2019.

PRASA_Lavie-2-Photo

PERMANENTNY WIZERUNEKZabiegi mikropigmentacji obrosły mitami i błędnymi informacjami rozpowszechnianymi na portalach społecznych i w prasie. Paulina Osinkowska, linergistka i szkoleniowiec, podaje receptę na pozbycie się wątpliwości.

PRASA_Viva-photo

TRWAŁE PIĘKNOMakijaż permanentny ma tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek. Dlaczego? Bo wokół technik jego wykonywania narosło wiele mitów. Postanowiliśmy się z nimi rozprawić wraz ze specjalistą, abyś sama mogła podjąć decyzję, czy to rozwiązanie dla Ciebie.

PRASA_UiM-photo

Piękna na zawszeZabieg makijażu permanentnego ma za zadanie w naturalny sposób podkreślić urodę, zniwelować mankamenty brwi, oczu, ust. Pojawiające sięw prasie i mediach społecznościowych błędne informacje powodują, iż wiele kobiet nie wie czym tak naprawdę jest mikropigmentacja.