CO ZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU?

zlaskoruniadobraskorunia
segmentsSKORKA SEGMENTS

Cena sukcesu to ciężka praca, determinacja i wytrwałość - każdy kiedyś zaczynał

Jeżeli Twoja skórka do ćwiczeń wygląda podobnie i nie wiesz, gdzie popełniasz błędy lub jak jest skorygować, znalazłaś się w idealnym miejscu! Szkolenie "GET-READY" pomoże Ci udoskonalić techniki pigmentacji.

1

SEGMENTY

W szkoleniu “GET READY” nauczę Cię tworzyć brwi bez efektu “zebry”, pracując segmentowo, używając jednego z podstawowych ruchów cieniowania. Zrozumiesz wszystkie czynniki, które mają wpływ na poprawny efekt pigmentacji.

2

CIENIOWANIE

Naucz się, jak stworzyć jednolity, delikatny efekt cienia z subtelnym przejściem, zachowując odpowiednie proporcje w nasyceniu.

3

DELIKATNA TECHNIKA “Make-up-no-Make-up”

Doskonal swoje umiejętności i naucz się techniki, która pozwala stworzyć brwi bez widocznych, mocno zaznaczonych granic.

 

NIE JESTEŚ PEWNA, CZY TEN KURS JEST DLA CIEBIE?
PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA KILKA WAŻNYCH PYTAŃ!


1Czy otrzymam certyfikat?
Osoby, które wykupią dostęp do szkolenia online, otrzymają certyfikat w wersji pdf. Zanim jednak taki certyfikat otrzymasz, prześlij proszę na maila courses@osinkowska.com zdjęcia swoich prac wykonanych podczas szkolenia online. Certyfikat będzie świadczył o udziale w szkoleniu online GET READY.
2Subskrybuje Twój kanał na Youtube, na którym dzielisz się swoją wiedzą za darmo. Czy płatne video wniosą coś więcej do mojego warsztatu?
Ten kurs to o wiele więcej niż tutoriale, które znajdziesz na moim kanale YouTube - to przede wszystkim USYSTEMATYZOWANA I KOMPLEKSOWA wiedza podzielona na poszczególne moduły, które w późniejszym etapie Twojego rozwoju będą idealną ściągą, do której zawsze będziesz mogła wrócić.
3Skończyłam kilka szkoleń, wydałam dużo pieniędzy. Dlaczego tak tanie online szkolenie miałoby mnie usatysfakcjonować lub pomóc mi w rozwoju, jeżeli już kilka razy się zawiodłam, a w pracy nadal nie otrzymuję takiego efektu, jakiego oczekiwałam?
Bardzo mi przykro, że nie miałaś szczęścia na początku swojej drogi w branży mikropigmentacji. Zawsze powtarzam, że mocne fundamenty są podstawą, aby móc z pewnością siebie i świadomością pigmentować klientki. Znalazłaś się na tej stronie nie bez powodu. To znak, że chcesz rozwijać swoje umiejętności i się nie poddajesz! Możliwe też, że znasz mój kanał na YouTube. Jeżeli tak, to wiesz, że dzielę się swoją wiedzą za darmo. Szkolenie online przygotowałam, bazując na analizie wiadomości i opinii linergistów z całego świata. Wyszłam naprzeciw Waszym zapotrzebowaniom! Śmiało mogę powiedzieć, że swoje stacjonarne szkolenie przeniosłam do sieci. Jeżeli mocno się zaangażujesz i poświęcisz maksymalną ilość czasu ze świadomością i pewnością siebie, będziesz w stanie wykonać każdą pigmentację.
4Słyszałam, że takie online szkolenie to tylko MARKETING i tak naprawdę naciąganie ludzi na pieniądze, z tego nie można nic się nauczyć. Lepiej odłożyć pieniądze i iść na prawdziwe szkolenie?
Często osoby, które do końca nie rozumieją czym jest MARKETING używają tego słowa do opisania rzeczy które cieszą się dużą popularnością. Pierwsza wersja szkolenia online GET READY pomimo dużej ilości materiałów szkoleniowych jest dostępna w przystępnej cenie, ponieważ chciałabym, aby każda linergistka z pełną świadomością oraz pewnością siebie wykonywała piękne pigmentację. Jeżeli jednak nie jesteś pewna czy szkolenie jest warte Twojej uwagi, zapraszam Cię na mój kanał YouTube lub na szkolenie stacjonarne do Warszawy.
5Jaki jest dokładnie program szkolenia ONLINE ?
Szkolenie online zawiera moduły:

1. Zanim zaczniesz
2. Ćwiczenia ołówkiem i kredkami
3. Ćwiczenia z długopisem
4. Szybkie przypomnienie
5. Ćwiczenia praktyczne - ruch do siebie
6.Ćwiczenia praktyczne - ruch od siebie
7. Ćwiczenia praktyczne - ruch wahadłowy
8. Ćwiczenia praktyczne - łączenie segmentów
9. Czas na brwi - technika segmentowa
10. Czas na brwi - technika soft shading
11. Czas na brwi - technika subtle
12. Ekstra moduł - jeszcze więcej wiedzy
13. Ekstra moduł - czas na rysunek

Każdy z modułów wypełniony jest określoną ilością filmów edukacyjnych. Tylko niektóre z modułów zawierają także niezbędne w nauce materiały.
6Jak długie są filmy w poszczególnych modułach ?
Każdy moduł zawiera materiały w formie video. Dzięki filmom będziesz miała możliwość wykonywać poszczególne ćwiczenia razem ze mną, powielając moje ruchy i kontrolując tempo swojej pracy. Długość filmów w modułach różni się od siebie, w zależności od omawianego tematu. Są moduły zawierające filmy o łącznej długości 2h, są i takie, które zwięźle przekażą wszystkie najważniejsze informacje w ciągu 20 minut.

GOTOWA NA ZAKUP DOSTĘPU DO PIERWSZEGO SZKOLENIA ONLINE?


Pamiętaj, że jest to ONLINE SZKOLENIE, które będzie wymagało od Ciebie dużego zaangażowania i samodyscypliny. Jeżeli uda Ci się opanować wszystkie techniki prezentowane w szkoleniu „GET READY”, będziesz przygotowana do kolejnego etapu szkolenia ONLINE, w którym będę prezentowała techniki na modelce, jak również idealnie przygotuje Cię do szkolenia stacjonarnego.

CO ZNAJDZIESZ W SZKOLENIU ONLINE?

checklis

CHECKLISTY

Dokładnie rozpisany program pozwoli Ci na monitorowanie progresu etap po etapie. W specjalnie przygotowanych check-listach możesz notować wszystkie informacje dotyczące praktyki.
icon1 copy

DOSTĘP 24/7

Dostęp do materiałów online 24h/7dni. Ćwicz w dowolnym dla siebie czasie! Możesz odtwarzać każde video dowolną ilość razy! Dostęp do szkolenia otrzymujesz permanentnie.
3 copy

PLIKI WIDEO

Szkolenie podzielone jest na moduły, w których znajdziesz filmy dotyczące omawianego tematu. Każdy moduł zawiera film wprowadzający i wyjaśniający dane ćwiczenie oraz ćwiczenie w czasie rzeczywistym, które pozwoli Ci na naukę jednostajnej, równomiernej pracy.
SALE copy

ZNIŻKI W SKLEPIE ONLINE

Po zakupie szkolenia online masz możliwość kupienia urządzenia w promocyjnej cenie dla kursantek
*kod zniżkowy znajdziesz w materiałach szkoleniowych

SPRAWDŹ OPINIE