Zobacz co mówią o moich kursach

 • Diana Żukowska
  "Szukając szkoły makijażu permanentnego, trafiłam na pmu word. Jak zobaczyłam osiągnięcia absolwentek nie zastanawiam się już chwili dłużej. Po pierwszym szkoleniu wiedziałam, że to była najlepsza decyzja! Czułam, że zaczynam nowy rozdział w swoim życiu i tak się stało! Otworzyłam salon i mam coraz więcej zadowolonych klientek, które mi ufają. Paula jest wspaniałą osobą, która potrafi przekazać wiedzę. Chcę coraz więcej i wiem, że to co robię jest nie tylko pracą, ale moją pasją, w której chcę się rozwijać."
  Diana Żukowska
 • Anna Roszkowska
  "Świat makijażu permanentnego fascynował mnie od zawsze. Moim marzeniem było zostać lingeristką. Chciałam się uczyć i chłonąć wiedzę od najlepszych w tej branży. Bez namysłu zapisałam się na intensywne szkolenie u mistrzyni makijażu permanentnego, Pauliny Osinkowskiej. To pod jej okiem szlifowałam swój warsztat i zdobywałam umiejętności. Dziś mogę śmiało stwierdzić, że to była najlepsza inwestycja w swój rozwój. Paulina jest nie tylko najlepszą nauczycielką, ale rownież mocno wspiera, motywuje i dopinguje swoje kursantki w dalszym działaniu. To był cudowny czas i swietna decyzja. Polecam"
  Anna Roszkowska
 • Natalia Khalife
  “Dziękuję bardzo za ostatni rok pełen emocji i dużo wsparcia od Ciebie. Twoje słowa dodają mi bardzo dużo motywacji do dalszych sukcesów i działań aby doskonalić zdobyte już umiejętności. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam być częścią tego niesamowitego projektu. Cieszę się niezmiernie, że jesteś zadowolona z usteczek! Przesyłam dużo pozytywnej energii do podejmowania kolejnych wyzwań."
  Natalia Khalife
 • Helena Zwierzchowska
  "Dziękuje @Paula Osinkowska, za wsparcie, za wiarę we mnie i niekończącą motywacje! Dzięki Tobie wiem, że chcieć to znaczy móc. Jestem szczęśliwa, bardziej świadoma i robię to co sprawia mi satysfakcję a to już ogromny sukces."
  Helena Zwierzchowska
  No to pięknie
 • Ewelina Dubicka
  "Jeśli otaczamy się ludźmi, którzy odnoszą sukcesy, którzy się rozwijają, którzy są pozytywni, którzy koncentrują się na osiągnięciu wyników, którzy nas wspierają, będzie to dla nas wyzwaniem, aby robić więcej i bardziej się dzielić. Jeśli potrafisz otoczyć się ludźmi, którzy nigdy nie pozwolą ci się zatrzymać, masz największy dar, niż ktokolwiek może mieć nadzieję“ Anthony Robbins. Paula Osinkowska Dziękuję za wszystko. Nie przestanę ćwiczyć."
  Ewelina Dubicka
 • Magdalena Wolska
  "Po roku treningów mogę w końcu ogłosić, że zakończyłam kurs rocznej szkoły makijażu permanentnego. To był bardzo trudny rok. Pełny poświęceń i ciężkiej pracy, ale było warto. Permanentny makijaż to moja miłość i prawdziwa pasja. Dziękuję Paulinie Osinkowskiej."
  Magdalena Wolska