Panel QUANTUM

Panel QUANTUM jest intuicyjny, lekki i kompaktowy. Posiada wbudowany wyświetlacz LCD, który pokazuje tryb pracy, liczbę przepracowanych godzin oraz prędkość z jaką igła porusza się w wybranym trybie. System posiada 4 tryby automatyczne. Wysokiej klasy komponenty zastosowane w produkcji QUANTUM sprawiają, że jest ono wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia oraz zużywa niewielką ilość energii. Znak CE potwierdza, że QUANTUM spełnia wszystkie wymagane dyrektywy.

Rączka QUANTUM

Ergonomiczny chwyt QUANTUM jest wykonany z anodyzowanego aluminium. Posiada regulację wysuwu igły w zakresie 0-2,5 mm, a także włącznik/wyłącznik na końcu korpusu. Połączenie rączki z panelem za pomocą kabla zostało zaprojektowane równolegle aby nie było narażone na uszkodzenia mechaniczne podczas pracy oraz aby kabel nie przeszkadzał w trakcie pigmentacji. Srebrny rączka, której wygląd uzyskano dzięki procesowi obróbki ceramicznej, wyposażona została w oryginalny niemiecki silnik drugiej generacji, charakteryzujący się niskim poziomem hałasu (ok. 45 dB), płynną prędkością i dużą mocą. Wysokiej klasy komponenty zastosowane w produkcji QUANTUM sprawiają, że jest ono wyjątkowo wytrzymałe, odporne na przegrzanie, minimalizuje drgania i zużywa niewielką ilość energii.

Kartridż QUANTUM

System kartridży, opracowany dla QUANTUM, zapewnia komfort podczas pracy nad detalami. Pigmentację techniką Ombre można, dzięki temu systemowi, wykonać szybciej i precyzyjniej. Kartridż posiada otwór na wlew pigmentu, ale można również pobierać pigment z pojemnika na pigment. W każdym zestawie znajduje się 15 sztuk kartridż - zaprojektowanych do pracy ze wszystkimi pigmentami dostępnymi na rynku. Każdy kartridż jest zapakowany próżniowo w sterylnym opakowaniu, z medycznym świadectwem bezpieczeństwa sterylizacji.

Moc Quantum

Po podłączeniu do sieci elektrycznej urządzenie QUANTUM działa w sposób ciągły. Panel ma także wbudowaną baterię, dzięki czemu może pracować w sytuacjach kryzysowych takich jak brak prądu lub kiedy dostęp do źródła prądu jest utrudniony. Korzystanie z wbudowanej baterii ogranicza również ilość kabli do minimum. Czas ładowania akumulatora wynosi 2 godziny (2h), a czas działania (przy najwyższej prędkości) wynosi nawet do 10 godzin (10h). Praca na prąd stały nie wymaga ładowania baterii ale ładuje się ona niezależnie po podłączeniu do źródła prądu.

Prędkość i tryb

Zakres prędkości QUANTUM wynosi od 17500 do 22000 obr/min (RPM) W każdym wybranym trybie zapewnione jest automatyczne ustawienie prędkości na potrzeby danej pigmentacji. System posiada 4 tryby automatyczne. Oczywiście, w zależności od preferencji, można zmienić liczbę obrotów ręcznie za pomocą przycisków + i -

Parametry

Model: Q-ONE
Prędkość: 17500 – 22000 obr./min (RPM).
Zasilanie: 100 – 240 V 50/60 Hz
Wyjście: DV 7.5V – 1A
Standard wykonania: Q / BST001
Waga opakowania: 2,5 kg
Rozmiar zewnętrznego opakowania: 240 x 335 x 62 mm
Stopień ochrony przed wodą: zwykłe wyposażenie (IPXO)
Czas ładowania akumulatora: 2 godziny

W opakowaniu

1 Panel QUANTUM
1 Rączka do mikropigmentacji QUANTUM
1 Adapter zasilający QUANTUM
1 kabel USB
1 pudełko z kartridżami (15 szt.)
1 instrukcja
1 karta gwarancyjna

Cena
regularna

9900PLN

Cena dla kursantek
warsztatów i szkoleń

5900PLN