Marzy Ci się bardziej podkreślone oko? Delikatnie wyrysowana kreska, która w subtelny sposób podkreśli Twoją urodę?

Jeśli lubisz wyraźny makijaż, możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka, dzięki czemu zaoszczędzisz czas podczas codziennego makijażu. Eyeliner podkreśla nie tylko linię rzęs, ale i samą powiekę. Zabieg ten nie jest odpowiedni dla osób z mocno opadającą powieką oraz osób z mocno unaczynioną skórą.

NEW_PHOTO_EYELINER 41NEW_PHOTO_EYELINER 4 copy

Podczas wizyty należy wykluczyć wszystkie przeciwwskazania oraz ocenić stan powieki klientki. Jeżeli skóra na powiece jest mocno unaczyniona, jest wiotka, powieka jest opadająca nie będziemy w stanie wykonać zabiegu. Efekt końcowy nie będzie wyglądał atrakcyjnie.

Następnym krokiem jest rysunek wstępny, który ma na celu zwizualizować finalny kształt ( grubość, długość) kreski dekoracyjnej. Skoncentruj swoją uwagę na każdym najmniejszym szczególe takim jak: długość kreski, symetria, grubość. Pamiętaj jednak, że rysunek jest etapem, który ma na celu wyznaczyć idealny, dokładny i precyzyjnie zaznaczony kształt. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania poinformuj o nich linergistkę! Makijaż permanentny oka to zabieg, którego efekt jest trwały i nie można go tak łatwo usunąć, dlatego nie bój się mówić o własnych odczuciach.

NEW_PHOTO_EYELINER copyNEW_PHOTO_EYELINER

Zabieg makijażu permanentnego oka jest zabiegiem, który wykonany raz, zostaje na powiece przez bardzo długi okres czasu. ( kilka/kilkanaście lat ) Zabieg ten wymaga od Nas przemyślanej decyzji. Pamiętaj, że makijaż permanentny w subtelny sposób powinien podkreślić Twoja urodę.

Pamiętaj, że kreska nie pasuje do każdego oka! Jeżeli jednak zależy Ci na wydobyciu głębi koloru źrenicy, idealnym zabiegiem będzie klasyczne zagęszczenie linii rzęs.

Chcesz zobaczyć więcej?

Pełna galeria moich prac, aktualizowana na bieżąco, wraz z wideorelacjami z warsztatów i szkoleń, znajduje się na moim profilu w serwisie Instagram. Serdecznie zapraszam!

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zapoznaj się z przeciwwskazaniami tutaj.

Koszt zabiegu

1300 zł + VAT

Wizyta korekcyjna 6-8 tygodni po 1. zabiegu

200 zł + VAT

Poznaj inne techniki mikropigmentacji