Goście specjalni

Catalina Popescu

Właścicielka firmy Wake Up Beautiful Academy by Catalina Popescu w Rumunii. Catalina zaprezentuje autorską technikę pigmentacji brwi HD Brows, która ma na celu podkreślenie brwi w najbardziej naturalny sposób.

&

Rusen Domnez

Właściciel salonu i centrum szkoleniowego  Dutch Art Avenue. Młody Holender, który skradł serca swoją techniką Ombre Brows. Podczas konferencji Rusen opowie o tym, jak tworzy piękne brwi podkreślające urodę klientek, ale również opowie o swoim przepisie na sukces.

Siła reklamy

Filip Drążkiewicz

Marketing rodzi najwięcej pytań, a jest przecież jedną z ważniejszych stron działalności. Jak zatem, w drodze do sukcesu, korzystać z płaszczyzny social mediów, a jak z reklamy online? Pomówimy o inspiracjach i zaangażowaniu w tę strefę działań.

Wesprzemy Was

Piotrek Klicki

Nieustannie myślimy i pracujemy nad kompleksowym wsparciem waszej działalności, biorąc pod uwagę głównie specyfikę gabinetów i salonów mp. Jednym z pierwszych kroków, jakie na ogół podejmujemy, tworząc bazę przed otwarciem salonu, jest postawienie jego strony internetowej. I również w tym temacie chcemy Was wspierać, a biorąc pod uwagę to, że wiele osób dopiero zaczyna swoją karierę, zależało nam na stworzeniu pewnej formy szablonu strony, spełniającego warunki: niedrogo, a przy tym szybko. Przedstawimy Wam nasz pilotażowy projekt „Twoja strona” – skierowany konkretnie do pracowni mp, a także salonów kosmetycznych.

OSINOteka

Filip & Piotrek

Spotkanie się z Wami na Konferencji właśnie teraz ma dla nas specjalne znaczenie, ponieważ finalizujemy tym samym nasze sztandarowe projekty, o których chcemy Was poinformować.  Po pierwsze – nie tak dawno dowiedziałyście się o naszym nowym urządzeniu QUANTUM. Staraliśmy się uwzględnić najlepsze cechy, które musi spełniać takie narzędzie i cieszymy się, że już znalazło ono Wasze uznanie. Nasze wsparcie kierujemy też do przyszłych szkoleniowców. Po drugie – uwzględniając Wasze potrzeby dostępu do narzędzi, pomocy, ale także produktów wirtualnych, stworzyliśmy własną platformę sprzedażową. Teraz jest więc najlepszy moment, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.

Kompendium wiedzy w pigułce

Dziewczyny, tak trudno nam się rozstać po warsztatach i szkoleniach ( wiedzy nigdy za wiele ), a energia, którą macie, zaraża! Ciężko pracowałyśmy  w tym całym cyklu 2017/18 i przyszedł czas, aby to wszystko podsumować.
Wiecie, że makijaż permanentny to nie tylko umiejętne wykonanie zabiegu czy pewna ręka, a każdą prezentację i szkolenie przechodzimy “Śladem klientki“. Materiału jest bardzo dużo. Podczas mojego wystąpienia podsumujemy wszystko to czego się nauczyłyście. Kompendium wiedzy linergistki w pigułce.
 

Bezpieczny gabinet

Anna Maciaszek, Dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie MedLegalis

Pod hasłem „bezpieczny gabinet” kryje się wiele zagadnień, które chcemy Wam przedstawić: ustalenie odpowiednich procedur stosowanych w salonach kosmetycznych i spa, komunikacja, zgoda klienta na zabieg oraz odpowiednie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Główne obszary poruszane podczas wykładu:
  • zgoda klienta na zabieg
  • komunikacja z klientem
  • OC dla branży

NiePokorna będzie z nami

Agata Nizińska

Artystka, którą – jak sama przyznaje – zainspirowali bluesowi muzycy: Eric Clapton, Joe Bonamassa, B.B. King, Jeff Beck. Ale kiedy pomyślała o własnej płycie, to nie obyło się też bez popu i soulu, a te wszystkie gatunki Agata podaje swoim ciepłym, ale drapieżnym altem koloraturowym. Dziewczyna, pochodząca z artystycznej rodziny, karierę muzyczną rozpoczęła zaledwie sześć lat temu, od nagrania z zespołem Bloom utworu „I Won’t Cry”. Potem napisała piękny tekst piosenki „Reason” i w 2017 startowała z nią do Konkursu Eurowizji; w następnym roku podobnie stało się z piosenką „Dobro zło”.
W końcu, równo rok temu Agata wydała swój studyjny album „NiePokorna” – ujawniając swoją niezależność i odwagę, skłaniając do refleksji. Agata śpiewa nie tylko o miłości, ale m.in. o kobiecości, o relatywizmie w odbiorze kobiecego ideału – przyznacie, że jest to dla nas inspirujące.

 

Czas trwania:
10:00 – 19:00

Miejsce:
Space Club ul. Kolejowa 37/39, Warszawa

Space Club znajduje się na granicy Śródmieścia, dlatego w bliskiej okolicy znajdziecie wiele hoteli. Poza znanymi Wam hotelami, możemy wskazać najbliższe, m.in.:

Campanile | Premiere Classe | Golden Tulip | Warsaw4you | Prestige Apartments Wola | Okopowa Home Invest | Chopin Apartments | Leonardo

Korzystajcie także z platform booking.com i airbnb.pl

After party:
od godziny 21 zapraszamy wraz z osobą towarzyszącą na after party!

Dress code:
To jest Wasz wieczór! Stroimy się! Elegancko i z pazurem ;-)


Koszt uczestnictwa

500 zł + VAT

Cena zawiera koszty uczestnictwa w konferencji oraz afterparty